Otomatik Form İşleme

Veri yakalamak, iş akışlarını tetiklemek ve kuruluşunuzu otomatikleştirmek için FormCube kullanın. Kuruluşlar günlük olarak çok sayıda form ve kağıt belgeyle karşılaşır, ancak çoğu kuruluş bu belgeleri manuel olarak işlemeye devam eder. Bu işlem, çalışanların verileri manuel olarak anahtarlamalarını gerektirir; bu zaman alıcı, pahalı ve hataya açık olabilir. Uygun bir otomatik form işleme sistemi uygulandığında, kuruluşlar düşük veri girişi işlem maliyetleri ile önemli bir ROI gerçekleştirebilir, aynı zamanda işlem hızını ve doğruluğunu iyileştirebilir. Secube Teknoloji A.Ş.'nin Yapay Zeka Form İşleme Süreçleri, ilgili alan verilerini yapılandırılmış formlardan otomatik olarak alır. Form İşleme İçin Trapez, çıkarılan verileri yakaladığında, bilgileri işler ve doğrular ve ardından bu bilgileri bir belge veritabanına çıkarır. Form Trapezleri, güçlü, endüstriyel bir güç olmakla birlikte, otomatikleştirilmiş formlar işleme için kullanımı kolay bir yazılım çözümü olarak farklılaşıyor. Kuruluşlar, yapılandırılmış belgeleri hemen işleme koymak için bu güçlü yazılım çözümünden kolayca yararlanabilir.

Sistem Gereksinimleri:

CPU: Intel Pentium Processor or compatible 2.0 GHz and higher

Cores: 4 cores (At least 8 cores is recommended)

RAM: 1GB RAM per core (At least 2GB per core is recommended)

OS: Windows 10 / 8.1 / 8 / 7 / 2012 / 2008

FormCube yakalama çözümü, verileri otomatik olarak alır ve her tür formları işler: yapılandırılmış veya yarı yapılandırılmış, aynı, benzer veya farklı düzende kağıt veya dijital belgeler, el ile basılmış veya makine ile basılmış farketmez.

Doldurulmuş formları tarayarak otomatik veri yakalama Sonuçlar yapılandırılmış verilerde toplanır (XML veya virgülle ayrılmış metin dosyaları)

Otomatik belge işleme sayesinde form işleme hatalarını azaltın, Kuruluşunuza Özel İş Kuralları Yapılandırma Faturadan çıkartılan alan verilerini özel iş kurallarınıza göre doğrulayın, OCR, ICR, onay kutusu tanıma (OMR) ve barkod tanıma gibi gelişmiş tanıma teknolojilerinin kullanılması nedeniyle karmaşık formlar için de uygundur.

Dosya Tipleri: Tüm dosya tiplerini destekler
Form İşleme Süresi: Milisaniye
Entegrasyon: Tüm sistemler ile kolay entegre olur