CubeOCR Yerli OCR

CubeOCR

ocr

%100 Yerli ve Milli OCR Teknolojisi

Hiç kağıt üzerindeki bir dokümanı yazarak bilgisayara aktarmak zorunda kaldınız mı?

Bunu yapmamış olsanız da, ne kadar zaman alıcı ve sinir bozucu olduğunu tahmin edebilirsiniz. Oysa bilgisayarınız ve tarayıcınız varsa, tüm dokümanlarınızı zahmetsizce bilgisayarınıza aktarabilir ve düzenleyebilirsiniz. 


Nedir Bu OCR?

OCR, Optical Character Recognition kelimelerinin kısaltmasıdır ve 'optik karakter tanıma' anlamına gelir. OCR yazılımları, bir sayfadaki (örneğin, bir dergi sayfası) kelimeleri ve resimleri tarayıp çeşitli algoritmalar kullanarak kelimelere ve harflere kadar analiz eder. Son dönüştürmede, ister Microsoft Word formatı isterse basit metin formatı kullanılsın, OCR bir görüntünün içeriğini bir dizi harfe dönüştürür; harfler kelimeler, kelimeler cümleler, vb. olarak birleştirilir. Böylece metni harf harf düzenleyebilirsiniz. Yani, kağıt üzerindeki belge, Word'de sizin veya bir başkasının hazırladığı bir belgeyle aynı hale gelir.

Veri Yakalama Çözümlerinde Fark nedir ve sizin için doğru seçim hangisidir ?

İşletmeler, manuel fatura işlemlerine büyük ölçüde bel bağlamaktadır. Kağıt faturalarla uğraşmak zaman alıcı olabilir ve manuel veri girişi ile birçok insan hatasına neden olabilir. Bazı şirketler hala arşivleme amaçlı geleneksel metodolojiyi kullanıyor, yani arşivleme amaçlı faturaları dijitalleştiriyorlar.

Ne yazık ki, sayısız el kitabı hatası, bir kuruluştaki kağıt faturalarını işlemenin eski moda biçimi nedeniyle gerçekleşir. En son metodoloji Yakalama> İşlem> Arşiv, fatura işlemenin en etkili yolu haline geldi. PaperLess, iş akışı sürecinin erken bir aşamasında kağıt faturalarını dijital hale getirerek fatura verilerinizi yakalar.

Faturalı her iş anlaşması, verimli fatura işleme, karlı bir iş yürütmek için çok önemlidir. Birkaç ay sonra, önceki aylara ait faturalar hala beklemede ve onaysız olabilir. Faturalardan bilgisayarınıza büyük miktarda veri girilmesi, manuel hataların kaçınılmaz olduğu kadar yorucu olabilir.

Aynı tedarikçiden düzenli olarak çok sayıda fatura alan şirketler için, CubeOCR verimli fatura işlemleri belirli bir tedarikçi için özelleştirilmiş fatura şablonu oluşturur. Bir dahaki sefere aynı tedarikçi üzerinde otomatik fatura tanımayı çalıştırdığınızda, muhasebe hatlarını tekrar tekrar düzenlemeye gerek yoktur.

CubeBox fatura işlemlerini basit ve akıllı hale getirir. Faturalar, CubeBox'ta dijitalleştirildikten ve düzenlendikten sonra işletmeler, toplu faturaları doğrudan mevcut muhasebe uygulamalarına gönderebilirler.

Otomatik Fatura Tanıma ile Verimliliği Artırın

Manuel veri girişini% 80'den fazla azaltın, fatura işleme rutinlerini hızlandırın ve ERP çözümleri için CubeOCR OCR yazılımı ile şirketinizin verimliliğini artıran verilerin doğruluğunu artırın.

E-postayla Gönderilen Faturaların Tam Otomasyonunu Alın

E-postadan doğrudan satın alma siparişlerinin otomatik eşleştirilmesi ve kapatılması dahil olmak üzere ERP sistemlerine, yalnızca Secube Company Inbox ile erişin. E-postayla faturalanan faturalar için güçlü bir fatura işleme çözümü, hangi belgelerin işleneceğini görmek için e-postaları göndermenin zorluğunu ortadan kaldırır. Şirket Gelen Kutusu ile her şey tek bir yerde bulunur, böylece otomasyon kuralları kolayca ayarlanabilir.

Tüm Belgeler Doğrudan ERP çözümleriyle bağlantılı

ERP sağlayıcıları ile kusursuz entegrasyon sayesinde artık ERP işlemleriyle doğrudan bağlantılı tüm dokümanları veri analizini eskisinden çok daha kolay hale getirebilirsiniz. Evet, işte bu, CubeBox Döküman Yönetim sistemi ile yapmanız gereken tek şey, dijital faturalarınıza ve diğer tüm muhasebe belgelerinize erişim sağlamak için ERP muhasebe hatlarından basit bir tıklama ile görünür.

Online Fatura Onayı

Secube Teknoloji, belgeleri onay için kolayca göndermenize ve takip etmenize olanak tanır. Otomatik onaylama iş akışını bildirim durumuyla da ayarlayabilirsiniz, böylece olan her şeyin kaydını tutabilirsiniz. ERP çözümünden sorumlu tedarikçi, departman veya maliyet birimine göre fatura onay süreçlerinizi otomatikleştirin.

Güvenli Çevrimiçi Erişim

Birden fazla lokasyonu ve mobil çalışanı olan şirketler artık kurumunuzun belgelerine güvenli bir şekilde erişme ihtiyacı duyan tüm personelin şimdi sahip olmasını sağlayabilir. Çevrimiçi belge onayı, tüm ERP sistemleri için CubeBox Belge Yönetimi'ni kullanan tüm ERP kullanıcıları için artık kullanılabilir.

Hızlı ve Kurulumu Kolay

Sadece bir gün içinde koşup koşuyoruz. ERP çözümleri ile kusursuz entegrasyon sayesinde tüm veriler doğrudan ERP muhasebe paketinizden okutulur ve içe aktarılır, yani iki kez ayarlamaya gerek yoktur. ERP çözümlerini kullandığınız sürece, CubeBox Döküman Yönetimi, tüm kurulum verilerini doğrudan ERP muhasebe yazılımınızdan okuyacaktır.

Proje Tanımı

CubeOCR Windows için geliştirilmiş bir Optik Karakter Tanımlama Yazılımıdır. CubeOCR, Twain destekli tarayıcılardan taramayı da destekler. Ayrıca çoğu taranmış olan PDF’leri ve popüler resim dosyası formatlarının yanı sıra çok sayfalı Tiff resimlerini de açabilir. CubeOCR, işleme giren optik karakterler için düz metin çıktısı verir ve doğrudan Microsoft Word formatında dışa aktarılabilir. CubeOCR artık Twain ve WIA tarama sürücülerini kullanarak tarama yapabiliyor. CubeOCR, sayfa düzeni analizi özelliğine de sahiptir. Böylece bölge seçim aracı kullanmaktan daha doğru sonuçlara ulaşılabilir.

-

Tarama Yazılımı

CubeOCR tüm bu özelliklerinin yanı sıra tarama yapabilir ve JPG formatında resim kaydedebilir. Aranabilir PDF olarak kaydetme seçeneği sunan “PDF için tarama” özelliği de ürünümüzün katma değerini arttıran bir özelliktir.

EKRAN GÖRÜNTÜLERİ

CubeOCR

Form

CubeOCR

PDF OCR İşlemi

CubeOCR

Negatif Resim