Hakkımızda Bilişim Sistemleri

HAKKIMIZDA

SECUBE Bilişim, kurumlara uluslararası standartlarda dijital veri saklama ve bilgi yönetimi hizmetleri sunmak amacıyla, 2014 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana müşterilerinin milyonlarca verisini kendi geliştirdiği ileri teknoloji yazılım sistemleri ile başarıyla yönetiyoruz, çok kısa zamanda sektörün dijitale yön veren firmaları arasında öncü olmuştur. Veri yakalama, dijital arşiv yönetimi ve elektronik ortamda bilginin yönetilmesi için yaptığı yatırımlarla, yeniliklere açık, sürekli kendini geliştiren yazılım altyapısıyla, alanında uzmanlaşmış eğitimli personeliyle müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. Veri yakalama tecrübesi ve bilgi birikimi ile, dijital dönüşüme farklı bir bakış açısı ile bakmakta, müşterilerine katma değerli çözümler ve hizmetler sunmaktadır. Büyük veriyi, bilgi ve belge yönetimini dijitale aktarırken yine kendi geliştirdiği güvenlik alt yapısıyla hizmet vermektedir. Müşterilerimizin verilerini güven içinde korumalarına yardımcı oluyor ve her zaman kolayca erişilebilen, hızlı ve verimli dijital ortamlar oluşturuyoruz. Sayısal, dijital arşiv çözümlerinde milli ve yerli teknolojiler kullanıyoruz.

Çözümlerimiz, Dijital Dönüşüm, finans, üretim, hizmet gibi pek çok sektörde verimliği artırmakta, maliyetleri düşürmekte ve karlılığı arttırdığı gibi rekabetçi olunmasına olanak sağlamaktadır.  
Bu kapsamda verdiğimiz hizmetler:
* Fiziksel arşiv ve imha hizmetleri
* Dijitalleştirme (kağıt ortamındaki belgelerin taranması, üzerindeki bilgilerin yakalanması ve dijital arşive konulması)
 
Çözümlerimizden bazıları:
* OCR/ICR
* MICR (Çek kodlarının yakalanması)
* Veri yakalama (formlar üzerindeki ad, soyad, hesap no gibi alanların yakalanması)
* OMR (Optik işaret tanıma - sınav, anket vb. alanlarda)
* Dijital Arşiv ve Elektronik Doküman Yönetim Sistemi
* ABBYY çözümleri (ABBYY FineReader, Recognition Server, FlexiCapture gibi)
* CANON I.R.I.S. çözümleri (ABBYY'ye benzer)
* İş akış yönetim sistemi
* Mali mühür ve elektronik imza
* Biyometrik imza
 
CubeBox isimli Dijital Arşiv ve Elektronik Doküman Yönetim Sistemi dijtal dönüşümde kullandığımız ürünlerin başında yer alıyor. Bu ürün dijital arşiv standartlarında ve üst kategoride olan bir üründür. İçerisinde yerleşik ofis (word, excel) gibi editörler de bulunmaktadır, her türlü belge tipi üzerinde çalışma yapılabilmekte ve ekip çalışmasına da uygundur. Dijital arşiv ise her türlü arşivlik malzemeyi kullanabilmektedir. Özellikle PDF/A olarak belgeler saklanmakta ve belgere ait metadata PDF dosyada bulunmaktadır.
 
Sunum linki:
 
 
 
 
Donanım çözümleri:
* Sunucular
* Canon, Kodak ve CZUR marka tarayıcılar

UZMANLIKLARIMIZ

KRİPTOLU HABERLEŞME
100%
BELGE DİJİTALLEŞTİRME
100%
SAYISALLAŞTIRMA, DİJİTALLEŞTİRME
100%
ARŞİV VE BİLGİ BELGE YÖNETİMİ
100%

ABBYY COUNTRY PROJECT PARTNER

Ukrayna kökenli ABD, Rusya ve Almanya’da da merkezleri bulunan ve 5000 den fazla çalışanı bünyesinde barındıran ABBYY isimli firmanın Country Project Partner (CPP) si konumundayız.

Daha fazla bilgi için bkz : ABBYY

FAALİYET ALANLARIMIZ

İş akış yönetim sistemleri
Faks sunucu sistemleri
Görüntü İşleme Teknolojileri
Gömülü sistem yazılımları