CZUR Tepegöz Tarayıcı

CZUR® TEPEGÖZ TARAYICI

czurtarayici

CZUR® Tepegöz Tarayıcı

HIZLI TARAYICI

Tek bir sayfayı 1 saniyeden kısa bir sürede tarar.

Normal şartlar altında klasik masaüstü endüstriyel ağır #tarayıcılarla böyle bir belgeyi tarayamazsınız. CZUR® ET16 ise bu belgeyi 1 sn içinde tarayıp #OCR dan geçirip 300 dpi TIFF, JPEG veya PDF kaydedebilir. Portatif yapısı sayesinde yer kaplamaz, görüntü sıkıştırma algoritması kullanarak 30 MB tutan bir resim 2 MB a inebilir.


CZUR® ET16 A3 Kitap ve döküman tarayıcı. Tek bir sayfayı 1 sn. den kısa bir sürede tarar, geleneksel doğrusal görüntü algılayıcı tabanlı sistem yerine çok daha hızlı taramaya yardımcı olan HD CMOS sensörüyle dijital kamera tabanlı tarama sistemi kullanır. EBYS, DYS, ECM sistemleri ile entegre çalışabilir.
CZUR® Dijital Kamera Tabanlı Sistem
Geleneksel doğrusal görüntü algılayıcı tabanlı sistem yerine, CZUR® çok daha hızlı taramaya yardımcı olan bir dijital kamera tabanlı tarama sistemi kullanıyoruz. Geleneksel lineer görüntü sensörü tarayıcıları ile, sensör dizisi ve ışık kaynağı, bölmeyi geçip tüm alanı okumak ve daha sonra çıkarılan bir sonraki sayfayı taramadan önce geriye gitmek gerekiyor. CZUR® ET16 tamamen farklı çalışır. Dokümanın objektifinin altına, bir fotoğraf makinesine çok benzer şekilde yerleştirilmiş bir anlık görüntüsü var, bu yüzden inanılmaz derecede hızlı. EBYS DYS sistemleri ile birlikte çalışabilir, taradığınız belgeleri hemen EBYS DYS sisteminin içine yükleyebilirsiniz.

CZUR® tarayıcı, son derece yüksek tarama hızı, kavisli, yanlış yerleştirilmiş veya kirli sayfaları tanıma ve düzeltme yeteneği ve taranmış sayfaları daha kullanışlı formatlara hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürme kabiliyeti olan yeni bir akıllı tarayıcı türüdür (PDF, aranabilir PDF, TIFF veya metin belgeleri.) Bir PC'ye (bir USB kablosuyla) veya bir akıllı telefona (bir Wi-Fi bağlantısı üzerinden CZUR® uygulama ile bağlandığında) tarayıcı olarak çalışabilir. , HDMI kablosu (dahil değildir) aracılığıyla görsel görüntüleme aygıtına giriş sağlayabilir. CZUR® Tarayıcı, dahili algoritmaları kullanarak tarama için zor veya çok zaman alan sayfaları otomatik olarak işleyebilir. Örneğin, CZUR® kavisli sayfaları otomatik olarak düzleştirir

CZUR® (Lazer çizgileri kullanılarak), parmak izlerini silmek, çift sayfaları otomatik olarak ikiye bölmek ve doğru olmayan sayfaları düzeltmek. Bu, büyük kitapların çok hızlı bir şekilde taranmasına ve arşivlenmesine olanak tanır. Tarama için tamamıyla yeni bir yaklaşımdır ve belge sayısallaştırma, arşivleme ve paylaşma gibi basit veya karmaşık görevleri taramanızı saatlerce kısaltabilirsiniz. CZUR® Fiyat aralığında herhangi bir tarayıcıdan farklıdır.

CZUR® SONY 16M-Pixel HD CMOS Sensör
CZUR® ET16, diğer tepegöz tarayıcılarında yaygın olarak kullanılan CCD sensörlerine kıyasla 16M-Pixel HD CMOS Sensör ile donatılmıştır ve CZUR® veri okuma kanallarının sayısına bir sınırlama getirmez, bu nedenle CZUR® veri okuması daha hızlıdır. Tarayıcı söz konusu olduğunda CZUR® ultra hızlı tarama anlamına gelir.

CubeBox Dijital Arşiv Sistemimiz içerisinde entegre yer alan ABBYY FlexiCapture en gelişmiş ve olgunlukta olan bir veri yakalama ve OCR/ICR sistemidir. Taranan görüntü halindeki PDF, JPG, TIFF belgelerde ve hatta dijital olarak doğmuş olan Word, Excel gibi belgeler üzerinde de veri yakalama işlemlerini sağlar, aynı zamanda girişine verilen bu tür belgeleri içerikte aranabilir PDF belge tiplerine dönüştürebilir. CZUR ET16 ile taradığınız belgeleri dijital arşiv ve doküman yönetim sistemimiz içerisinde kolayca yönetebilirsiniz.