döküman yönetim sistemi dys

CubeBox® E-Arşiv Ve Doküman Yönetim Sistemi (EBYS & DYS Uyumlu)

En Uygun En Başarılı Doküman Yönetim ve Dijital Arşiv Sistemi

#CubeBox ™ Doküman Yönetim Sistemi ve Dijital Arşiv, herhangi bir belgeyi tarar, yakalar, sıralar ve dizine ekler ardından bunları iş uygulamanızdaki doğru yere otomatik olarak aktarır; böylece belgeleri daha hızlı ve kolay içeriğinden arayabilir ve güvenle paylaşabilirsiniz. #KVKK ya tam olarak uyumludur.

✅%100 Yerli Teknoloji. ✅On-premise, private cloud, public cloud, hybrid çözüm. ✅Milyonlarca Veri Yönetme Tecrübesi (BIG-DATA) ✅Milli Kripto Algoritması Kullanan Tek Yazılım

İçeriğinizi CubeBox #Dijital #Arşiv Sistemi’ne ekleyin; “#Military-#Grade #Encryption” ile önemli verilerinizi askeri savunma standartlarında geçerli en güçlü şekilde koruma altına alın. Güvenli içeriğinize kimin erişebileceğine karar verin, kolayca #kullanıcı gruplarına ayırın veya #Outlook modülümüz ile şirket içi veya dışı #kriptolu mail gönderin. #CubeBox, Active Directory veya herhangi bir 3. parti kullanıcı kimlik sistemi ile entegre edilebilir. CubeBox’ın kabul edilebilir dosya türleri #Windows’un desteklediği tüm #dosya tipleridir.

CubeBox ECM sayesinde siz de hemen belgelerinizi en hızlı en uygun ve zahmetsiz bir şekilde içerikten arayabilir hale getirin ! Sisteme herhangi bir dosya türü ekleyin Doğrudan tarayıcınızdan yükleyin. Her dosya için meta veri alanları yaratın. Her dosyaya bir bölüm / kategori atayın. Revizyon Geçmişi Otomatik imha bildirim sistemi Şirketinizin gereksinimlerini karşılayacak özel belge özellikleri oluşturun

İçeriğin kontrolünü elinize alın ve iş süreçlerini otomatikleştirin. #CubeBox ECM, işletmelerin belgeler ve resimlerini, e-postalar, müşteri bilgilerini veya diğer bilgilerinin #KVKK standartlarında güvenli olmalarını, işlem görmelerini ve yönetmelerini geliştiren benzersiz bir #akıllı #bilgi #yönetimi çözümüdür. #Yapay zekadan faydalanan CubeBox #ECM, iş için kritik verileri dağınıklıktan ayırır ve kullanıcıların #ofis çalışmasını otomatikleştirirken en önemli bilgilere odaklanmalarını sağlar. CubeBox’ın kullanımı #hızlı ve #kolaydır, çünkü mevcut sistemlerinizden veri geçişi gerektirmez. Yapılandırma basittir ve otomatik güncellemeler sayesinde sistem her zaman günceldir.

#CubeBox Doküman Yönetim Sistemi, tüm doküman yönetim ihtiyaçlarınız için tek bir çözümdür. Farklı içerik biçimleri oluşturmanıza, yakalamanıza, #yönetmenize, dağıtmanıza ve #arşivlemenize olanak sağlar. Birden fazla havuzda birleştirilmiş dizinlere ve #taksonomiye dayanan meta veri araması, tam metin araması ve arama sonucunun yönlü gezinmesi dahil #kurumsal arama özellikleriyle doğru içeriğe doğru zamanda erişebilirsiniz. #Milyonlarca belge içinden bilgileri saniyeler içinde keşfedin ve arayın. Açık Sistem #Mimari Platformumuz sayesinde, birden fazla #uygulama sunucusunda ve #endüstri standardı veritabanlarında dağıtılabilir. #Kümeleme ve yük dengeleme desteği ile çok katmanlı ölçeklenebilir bir mimariden yararlanarak inşa edilmiştir. Çok dilli destek sağlayarak tüm coğrafi bölgelerde çalışır.

İnsan Kaynakları

İnsan Kaynakları birimine özel olarak geliştirilmiş Döküman Yönetim Sistemimiz "CubeBox HR+" sayesinde tüm insan kaynakları evraklarınız dijitalde yönetebilir, personel verimliliği ve aradığınız evrakların anında görüntülenmesini sağlar.

Mali İşler/Finans

Fatura takibi, fatura genel toplam otomatik kontrolü, fatura verilerinin OCR/ICR motoruyla yakalayıp akıllı mali veri çıkarmanıza olanak tanır.

Kargoculuk

Kargo takip, stok takip, arıza takip, gelen-giden evrak takibi, muhaberat takibini dijital olarak kolayca birimler arası entegrasyonla yönetmenize imkan tanıyoruz.

İdari İşler

Gelen-giden yazışmaları, sözleşmeleri sanal olarak sınıflandırabilir, gelişmiş OCR motorumuz sayesinde sözleşme karşılaştırma yapabilirsiniz.

Muhasebe

Tüm muhasebe evraklarınıza dijital ortamdan erişip muhasebe kayıtlarınızı, faturalarınızı tüm muhasebe sistemleriyle entegre olarak içerikten arama sistemimizle kelime bazında aratıp kolayca ekranda görüntüleyip raporlar üretmenizi sağlar.

Hukuk

Müvekkillerinizin dava kayıtlarının dijital arşivlenmesi, içerikten dosya no, dava no, gibi arayarak kolayca sorgulanmasını, içerikten herhangi bir kelimeyle aranıp bulunabilmesini, herhangi bir yerde herhangi bir zaman avukat mobilden istediği dosyaya erişerek zaman kazanmış olur.

CubeBox® E-Arşiv Ve DYS Nedir Ne İşe Yarar ?

CubeBox® kurumsal bir e-Arşiv ve Doküman Yönetim Sistemidir. Emsalsiz bir içerikten arama özelliğine sahiptir. Dosyaları açmadan içerikte arama yapılabilirsiniz. Bu sayede oldukça hız kazanıp zamandan tasarruf sağlarsınız. Dropbox ve Google Drive ile senkronize