Sağlık Sektörü Çözümleri

SAĞLIK SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİMİZ

hastanedijital

CubeBox® Health - Dijital Hastane Doküman Yönetimi e-Arşiv Yazılımı

CubeBox® kurumsal bir e-Arşiv ve Doküman Yönetim Sistemidir. Emsalsiz bir içerikten arama özelliğine sahiptir. Dosyaları açmadan içerikte arama yapılabilirsiniz. Bu sayede oldukça hız kazanıp zamandan tasarruf sağlarsınız. Dropbox ve Google Drive ile senkronize çalışma opsiyonu da sunmaktadır. Dijital, Sayısal Arşivinizi Yönetmek için ihtiyacınız olan herşey CubeBox® ile sağlanır. Dijital arşiv yönetimi ile birlikte dijital arşiv hizmetimizi inceleyebilirsiniz.

Belge Dijitalleştirme için uygun yöntemler tercih etmenize yardımcı oluyoruz.

Doküman yönetimi sistem ihtiyaçlarınız için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Bilgi edinmek için Belge Dijitalleştirme Makalesini inceleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız

2. OCR/ICR/Veri Yakalama Çözümleri

Sağlık sektörü günümüzde büyük bir zorlukla karşı karşıyadır - yığın verileri organize etmek ve yönetmek. Doğru teknoloji mimarisini, uygulamalarını ve politikalarını düzgün çalışıp bağlantı kurmalarına izin verecek şekilde sürekli aramak istiyorlar.

ABBYY OCR / ICR çözümü, herhangi bir hastanenin, taranmış kağıt belgeler, PDF dosyaları veya dijital bir fotoğraf makinesiyle çekilmiş görüntüler gibi farklı kağıt belgelerini düzenlenebilir ve aranabilir görüntülere dönüştürme imkanı sunar.

OCR / ICR çözümümüzle, taranan belgelerden, kamera görüntülerinden veya görüntü salt okunur PDF'lerden veri çıkarma işlemi, onları otomatik olarak kelimelerle ve daha sonra cümleler halinde koyduğundan çok kolay ve sezgisel. Böylece kullanıcılar, içeriğe erişip bunları düzenleyebilir. 

ABBYY OCR / ICR çözümü belgeleri giriş noktasında yakalamaya ve maliyet düşürmeyi, yasal uyumluluğu iyileştirmeyi ve dolandırıcılık önlemeyi gerçekleştirmeye hazır.

CubeBox® e-Arşiv ve Doküman Yönetim Sistemi Hastane Çözümü Size Ne Sağlar ?

CubeBox® Cloudy kurumsal bir bulut depolama sistemidir. Emsalsiz bir içerikten arama özelliğine sahiptir. Dosyaları açmadan içerikte arama yapılabilirsiniz. Bu sayede oldukça hız kazanıp zamandan tasarruf sağlarsınız. Dropbox ve Google Drive ile senkronize çalışma opsiyonu da sunmaktadır.

Projenin Amaçları

• Kurumun Bilgi Teknolojileri alt yapısınının iyileştirilmesi
• Kurumsal hafızanın ve veri ana omurgasının oluşturulması
• Veri güvenliği, yönetimi, kullanımı ve bütünlüğünün ileri teknoloji ürünler ile gerçekleştirilmesi
• Görsel iş akış sistemi ile veri akışlarının sağlanması, yöneticilerin karar verme aşamalarının elektronik sistemlerle ve kapsamlı veriler ile desteklenmesi
• Elektronik belge-evrak sistemi kullanılarak kurum içi ve dışı yazışmaların gerçekleştirilebilmesi, dinamik iş akışları ile evrak akışının sağlanması
• Üretilen evrak ve belgelerin sayısal olarak imzalanması
• Arama motoru kullanımı ile istenilen bilgilere kısa sürede erişim
• Kullanım dışı kalan doküman ve evrakların sayısal arşiv yönetim sistemine kazandırılması