döküman yönetim sistemi dys

FAZLA EVRAKLARINIZ SİZİ MUTSUZ MU EDİYOR ? CUBEBOX DENEYİN !


CubeBox e-Arşiv ve Doküman Yönetim Sistemi (EBYS & DYS uyumlu)


cubebox

dokumanyonetimi

wannacry

TÜM ÜRÜNLERİ DENEYİN

Tüm ürünlerimizin deneme sürümlerini kullanabilirsiniz. İndireceğiniz bu kurulum ile çeşitli ürünlerimizi deneyebilirsiniz. Kolay kuruluma sahiptir. Destek ihtiyaçlarınız için lütfen bizi arayınız. 0216 693 23 33

HEMEN İNDİR

CUBEBOX DENEYİN !

CubeBox'ın deneme sürümünü kullanabilirsiniz. İndireceğiniz bu kurulum ile çeşitli ürünlerimizi deneyebilirsiniz. Kolay kuruluma sahiptir. Destek ihtiyaçlarınız için lütfen bizi arayınız.


CUBEBOX MASAÜSTÜ SÜRÜMÜ

kullanıcı adı: demo

şifre: demo

HEMEN İNDİR

CUBEBOX WEB SÜRÜMÜ

CubeBox'ı indirip denemeden önce webden nasıl çalıştığına bakabilir göz atmak isteyebilirsiniz. CubeBox Web ile de tüm dosyalarınızı kontrol edip arşivleyebilirsiniz. Ücretsiz destek talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

kullanıcı adı: demo

şifre: demo

HEMEN DENE

CubeBox e-Arşiv ve DYS Nedir Ne İşe Yarar ?

CubeBox kurumsal bir e-Arşiv ve Doküman Yönetim Sistemidir. Emsalsiz bir içerikten arama özelliğine sahiptir. Dosyaları açmadan içerikte arama yapılabilirsiniz. Bu sayede oldukça hız kazanıp zamandan tasarruf sağlarsınız. Dropbox ve Google Drive ile senkronize çalışma opsiyonu da sunmaktadır. Dijital, Sayısal Arşivinizi Yönetmek için ihtiyacınız olan herşey CubeBox ile sağlanır. Dijital arşiv yönetimi ile birlikte dijital arşiv hizmetimizi inceleyebilirsiniz. DYS, EBYS sistemleri ile entegre çalışabilir, çok güçlü herşeyi sağlayabilen bir API'ye sahiptir. Yazılımın içinde %100 milli ve yerli teknoloji olarak PDF Viewer yer almaktadır bu sayede PDF lerinizi açarken sorun yaşamazsınız anında görüntüleme sağlarsınız. 

CubeBox elektronik arşiv ve doküman yönetimi Wannacry ve diğer virüslerden etkilenmez ! Belgelerinize tam koruma sağlar.


Sayısal Arşiv Çözümümüz

(Milyonlarca belge yönetebilme)

Birçok kurumsal fi