PDF IFilter

PDF IFilter Ne İşe Yarar ?

SECUBE PDF IFilter Microsoft IFilter indeksleme arayüzü kullanılarak özgün olarak geliştirilmiştir.

PDF IFilter PDF belgelerinden metin ve üst verileri (metadata) çıkarımını sağlar. Bu sayede SharePoint WSS, SQL, Outlook gibi sistemlerden elde edilen verilerin indekslenmesine olanak tanır. PDF IFilter, kullanıcıların çok sayıda PDF belgesini dizine eklemesine ve ardından arama ölçütlerini belirterek istenen belgeleri hızlı bir şekilde bulmasına olanak tanıyan süper hızlı indeksleme sağlar. Microsoft®'un IFilter dizin oluşturma arabiriminde oluşturulmuş olan SECUBE PDF IFilter, PDF belgelerinden verileri çıkarır ve dizin sonuçlarını arama motoru yazılımına döndürür. Adobe®'un ve Foxit'in ötesine geçer ve PDF içeriğini, başlıklarını, konularını, yazarlarını, anahtar sözcüklerini, formları (her ikisi de standart PDF ve XFA formlarını) içeren formlardaki metin ve verileri, yer imlerini, ekleri, tarih / saati, sayfa sayısını, ve yaratan uygulamaların isimleri. Bu, daha kesin arama sonuçlarıyla sonuçlanır. PDF belgeleri, masaüstünde, kurumsal bir sunucuda veya Web üzerinden anahtar kelimeler aracılığıyla hızla aranabilir. Bu PDF belgeleri dosyalar, e-posta ekleri veya veritabanı kayıtları olabilir.

Özellikler ve Faydaları

Benzersiz Çok Çekirdekli Destek En Hızlı Aramayı Sunuyor PDF IFilter, günümüzün gelişmiş sunucu mimarilerinin hesaplama gücünü, çarpıcı hızlarda taramaları gerçekleştirmek için tasarlanmıştır. Diğer IFilter ürünlerinin aksine, günümüzün çok çekirdekli sunucu mimarilerini tam olarak kullanıyor, iş parçacığı güvenli ve 32 bit ve 64 bit işletim sistemleri için kullanılabilir; bu da mümkün olan en hızlı PDF IFilter'dir. Müşterilerin Toplam Maliyetini Düşürür PDF IFilter'ın üstün performansı ve ölçeklenebilirliği, sunucu donanımı, veri merkezi alanı, güç ve soğutma ve yönetim maliyetlerinin azalması sayesinde müşterilerin toplam sahip olma maliyetini düşürür.

Mevcut Ortamla Uyumlu Foxit PDF IFilter, Asya dilleri ve sağdan sola dilde dahil olmak üzere birden çok dili kolaylıkla destekler. PDF IFilter, ISO 32000-1'in (PDF 1.7'e dayalı olarak), PDF-A ve Adobe PDF dosyalarının endekslenmesini destekler.

Performans

Anahtar test sonuçları: Veri Seti Tarama Süresi Foxit PDF IFilter'dan 7.2 kat daha hızlı Adobe PDF IFilter'dan 8.1 kat daha hızlı ORT. Saniyedeki dosyalar SharePoint 2010'da (64 bit) saniyede 5.54 dosya Adobe PDF IFilter'tan 8.15 kat daha iyi

- Tüm Windows işletim sistemlerinde çalışıyor. - Hem 32 bit hem 64 bit - PDF dosya içeriğini arama motorlarına sürebiliyor (Desktop search, Exchange Server, SharePoint Server, Search Server, SQL Server, vb.) - XMP, yani metaverileri de arama motorlarının indeksleyebilmesini sağlıyor, yani hem PDF içeriğinde hem de meta veri içeriğinde arama yapılabiliyor. - Kriptolu PDF dosyaları (hem PDF içeriği hem meta data) kullanılabiliyor.

Fiyatlandırma

Sunucu başına $500

Server systems SECUBE PDF IFilter 6.2 Euro 425 / US-$ 500 Windows Server x86/x64

Desktop systems SECUBE PDF IFilter 6.2 Euro 166 / US-$ 195 Windows XP/Vista/7/8/10 x86/x64