İş Süreci Optimizasyonu

A+++ İleri Proje Yönetimi
Her şirket benzersiz olduğu için mevcut iş süreçleri ve gereksinimlerinin derinlemesine analizi ilk önce belgelerinizin operasyonel süreçlerde nasıl kullanıldığını belirleyecek ve verimlilik darboğazlarını ve iyileştirme fırsatlarını belirlemek gerekir.

Ardından, şirketiniz ve son kullanıcılar için doğru olan Bilgi Yönetimi sistemini, doğru ICR, OCR ürününü ve dijitalleştirme sürecini seçmeniz için size gerekli bilgileri sunarak, uzmanlığımızı sizinle paylaşırız. Kendi özel çözümlerimize ek olarak, işlevsel ve teknik danışmanlık hizmetlerimizle birlikte, I.R.İ.S.'yi yapan dünyanın önde gelen IM yazılım editörleri ile uzun soluklu stratejik ortaklıklar kurduk. Tesislerinizde veya uzaktan SaaS modunda kanıtlanmış ve özelleştirilmiş çözümler uygulamak için ideal Türkiye'nin ilk ve tek milli yerli ICR ve OCR motorunu ve yine Türkiye'nin ilk ve tek e-arşiv ve doküman yönetim sistemi bir arada sistemi olan CubeBox® isimli ürünü geliştirdik

Tabii ki teknolojik bilgi ve yazılım geliştirme, etkili proje yönetiminin sadece bir parçasıdır. Başarılı bir Yeni İş Dünyası için hayati önem taşıyan diğer her yönü ele alınacaktır: bilgi yaşam döngüsü yönetimi, tarama ve akıllı belge tanıma, arama teknolojileri, arşivleme ve kayıt yönetimi, bilgi uyumu, güvenlik ve değişim yönetimi, böylece kullanıcılarınızın bilgilendirildiği , Eğitilmiş ve yeni çalışma ortamlarına doğru pürüzsüz ve başarılı bir geçişle yürüdü.

Daha spesifik olarak, SECUBE® ARGE Bilişim, sektörün tipik iş süreçlerini veya zorluklarını doğrudan desteklemek için ince ayarlanmış ve işyerinde Süreç Optimizasyonu için eksiksiz dikey çözümler sunmak için olağanüstü pazar bilgisini bir araya getiriyor ve yatırımlarınızı size geri döndürüyor.

SECUBE® ARGE Bilişim'in proje örneklerini keşfetmek için buraya tıklayın. Bilgi yönetimi ve birçok şirketle ilişkili çeşitli operasyonel süreçleri uluslararası ölçekte geliştirmiştir.
Dış Kaynak ve İç Kaynak Hizmeti
Ayrıca bilgi yönetimi projeleri yürütmek için uluslararası organizasyonlara profesyonel danışman tedarik etme konusunda uzmanız. Analistler, programcılar, geliştiriciler, proje yöneticileri, teknik yazarlar, eğitim uzmanları, kullanıcı destek temsilcileri, operatörleri tarama ve daha fazlası - ekibinizi hem saha dışı ister hem de saha dışı olarak tamamlayacak - ihtiyaçlarınıza bağlı olarak, herhangi bir beceri ve deneyim düzeyinde çok disiplinli personel sağlayabiliriz (Dış kaynak kullanımı) ya da tesislerinizde (kaynaştırma).

Kısa sürelerle büyük miktarda verilerin sayısallaştırılması için, standart dokümanlar, kitaplar veya daha büyük formatlar için yüksek hızlı tarayıcılar da dahil olmak üzere donanım parçasını tedarik edebiliyoruz.

Diğer dış kaynak imkanları, örneğin deneyimli operatörlerin, posta yönetimi ve gelen oy işleme veya form tasarımı, baskı ve çok kanallı gönderim gibi temel veri çıkarımı etrafında dönen büyük ölçekli projelere özen gösterebileceği tam donanımlı servis büromuz da mevcuttur .
İleri in-house çözümler
SECUBE® Bilişim Profesyonel Çözümler konusunda öncelikle Bilgi Yönetimi dünyasının uzmanıdır. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza ve gereksinimlerinize en uygun çözümleri seçeriz. Ortağımızın önde gelen uygulamalarının başında tüm I.R.I.S. ve ABBYY ürünlerine sahibiz. Portföyümüzü parmaklarınızın ucunda bulabilirsiniz ve hatta kendi Belge ve İş Süreçleri Yönetimi çözümümüzü geliştirdik: CubeBox®.

CubeBox®, kuruluşunuzla ilgili tüm belgeleri ve işlemleri toplamak, merkezileştirmek ve düzenlemek için geliştirilmiştir. Kurulumu hızlı, güçlü ve esnektir ve kuruluşunuzun kolayca çalışmasına uyum sağlar.

CubeBox®, tüm çalışanlarınızın bireysel sürümler ve dosya ağa