Automatic Data Processing

OTOMATİK VERİ İŞLEME

Secube Capture nedir?

Secube Capture bir Belge Yakalama Yazılımıdır. Tıklama ücretleri veya sınırlama olmaksızın iş süreçlerinin iyileştirilmesi, gerçek olamayacak kadar iyi geliyor ancak Secube Capture ile bu bir gerçek! Sınırsız tarama, otomatik veri yakalama seçenekleri ve eşleştirilmemiş raporlama ve denetim araçları sunan Secube Capture, hizmet bürolarını taramak, büyük şirketlerdeki merkezi tarama departmanları veya büyük bir dosya biriktirme dosyasını dönüştürmek isteyen şirketler için ideal Belge Yakalama Yazılımıdır. Bu, kâğıttan aranabilir elektronik dosyalara dönüşümün hem zamandan hem de paradan tasarruf sağlayacak şekilde düzenlenmesi için bir sanat çözümdür.

Sihirli Endeksleme

Magic Index, endekslemeyi radikal bir şekilde basitleştiren bir modüldür. Kullanıcılara, yapılandırılmamış verileri doğru ve düşük maliyetli olarak otomatik olarak dizinleme olanağı verir.

Sihirli Dizin Oluşturmanın Faydaları:

 • Verimlilik (Tara ve unut)
 • Doğruluk (% 99'a kadar)
 • Otomasyon
 • Düşük maliyetli
 • Öğrenme Eğrisi Yok
 • Yazılım eğitimi yok
 • İndeksleme personeli için azaltma veya gerek yok
 • Düşük veya yüksek hacimli partileri işleyin
 • Yazılı ve el ile yazma indeksleme
 • Logo Tanıma
 • Uygun 7/24
 • Sihirli Endeksleme İngilizce, Fransızca ve İspanyolca olarak mevcuttur
otoveriisleme

Verimliliği ve Karlılığı En Üst Düzeye Çıkarın

otoveriisleme

Tara / İçe Aktar

Çoğu TWAIN ve ISIS sürücü tarayıcıları ile çalışır. Kofax VRS, Kodak Perfect Page, Visioneer Acuity ve Fujitsu PaperStream IP gibi görüntü iyileştirme sürücü yazılımı ile entegrasyon. Ağ aygıtları ve daha önceden işlenmesi gerekebilecek önceden taranan görüntüler için otomatik içe aktarma seçenekleri. TIFF, PDF, JPEG, BMP dosyalarını içe aktarın.

otoveriisleme

Kalite Kontrol

Despeckle, deskew, görüntü kırpma, delgeç kaldırma, kenar boşaltma ve daha fazlası gibi tarama sonrası görüntü iyileştirme seçenekleri. Düzenleme araçları ve kullanımı kolay olan kısayol tuşları gibi pratik zaman tasarrufu sağlayan kısayol seçenekleri, tarama ve kalite kontrol sürecini her zamankinden daha hızlı ve doğru hale getirir.

otoveriisleme

Dizin, Veri Girişi, Yer İşareti Yaratma

Çoklu dizin profilleri ve meta veri şablonları, tüm belge türlerinin daha sonra kolay arama ve erişim için benzersiz ve kişisel olarak önemli bilgilerle etiketlendiğinden emin olur. Metin, sayı, tarih ve liste gibi çeşitli alan türleriyle dosyaları manuel veya otomatik olarak dizine ekler. Barkod değerlerinden elle veya otomatik olarak PDF Yer İmleri oluşturun.

otoveriisleme

Taranan Görüntüleri Meta Veri ile Dışa Aktar

Hızlı ve etkin organizasyon ve işbirliği için otomatik dosya adlandırma ve klasör oluşturma ile birlikte görüntüleri ve verileri herhangi bir belge yönetim sistemine veya dosya paylaşım yapısına aktarın. Desteklenen dışa aktarma görüntü formatları arasında TIFF, PDF, PDF / A, JPEG, GIF, BMP bulunur. Meta veriler TXT, CSV, XML ve diğer özelleştirilebilir biçimler olarak dışa aktarılabilir.

otoveriisleme

YG'nizi (Yatırım Getirisini) Anlayın

Kullanıcıların ve süreçlerin verimliliğini ve verimliliğini izleyin. Yerleşik raporlama aracı, yöneticilerin üretkenliği ve karlılığı otomatik olarak alternatif bir manuel kayıt işlemine göre takip etmesini ve denetlemesini sağlar. Karlılık raporlarının otomatik olarak oluşturulması için girdi maliyetleri ve gelir.