CubeBox DYS eArşiv EBYS Kampanyası

CUBEBOX KAMPANYA DOKÜMAN YÖNETİM SİSTEMİ EBYS E-ARŞİV DYS

earsivdokumanyonetimi

CubeBox e-Arşiv ve Doküman Yönetim Sistemi 1U Sunucu Kampanyası

Demo İndir

CubeBox kurumsal bir e-Arşiv ve Doküman Yönetim Sistemidir. Emsalsiz bir içerikten arama özelliğine sahiptir. Dosyaları açmadan içerikte arama yapılabilirsiniz. Bu sayede oldukça hız kazanıp zamandan tasarruf sağlarsınız. Dropbox ve Google Drive ile senkronize çalışma opsiyonu da sunmaktadır. Dijital, Sayısal Arşivinizi Yönetmek için ihtiyacınız olan herşey CubeBox ile sağlanır. Dijital arşiv yönetimi ile birlikte dijital arşiv hizmetimizi inceleyebilirsiniz. DYS, EBYS sistemleri ile entegre çalışabilir, çok güçlü herşeyi sağlayabilen bir API'ye sahiptir. Yazılımın içinde %100 milli ve yerli teknoloji olarak PDF Viewer yer almaktadır bu sayede PDF lerinizi açarken sorun yaşamazsınız anında görüntüleme sağlarsınız. 


Kağıt tabanlı belgeler giderek artan bir şekilde bir işletmeye artık değer katmıyor, bunları taramak ve elektronik olarak etiketlemek, erişilmesi zor olanların alakalı, güvenli ve hızlı bulunması anlamına gelmektedir.

Doküman Yönetimi ve e-Arşiv sistemimiz olan CubeBox, işletmelerin belgeleri elektronik olarak taramasına, düzenlemesine, saklamasına ve geri getirmesine yardımcı olur. Muhasebe, hukuki vaka yönetimi, İK, öğrenci kayıtları vb. Için ortak paketler de dahil olmak üzere ısmarlama ve endüstriye özel yazılımlarla kolayca entegre olur.

Kurumsal Yararları:

Doküman Yönetimi sayesinde geliştirilmiş müşteri hizmetleri yanıtı - tüm belgeleriniz parmaklarınızın ucunda Doküman Yönetiminin sağladığı geliştirilmiş verimlilik - artık kağıt belgelerinde arama Denetimleri ve denetimleri çevreleyen azaltılmış iş yükü ve iş akış süreçlerinin hızlanması EBYS, DYS 3.parti yazılımlarla entegre çalışabilme Belge güvenliği - hassas verilere kontrollü erişim Depolama talepleri ve maliyetlerin azaltılması Basitleştirilmiş ve kapsamlı mevzuata uygunluk Uzaktan erişim, 24 saat / 7 - bazı mobil cihazlar da dahil olmak üzere internet bağlantısı olan herhangi bir yerden.

Firmamız 2014 yılından bu yana özel sektör ve devletin elektronik ortamda DYS EBYS arşiv tutmasına yardımcı olup , müşterilerimize ait tüm operasyonel süreç ve dokümanlar elektronik ortamda saklanmaktadır. Dolayısıyla ihtiyaç halinde evrak erişimi hızlı bir şekilde sağlanabilmektedir. Ayrıca CubeBox e-Arşiv ve DYS EBYS vasıtası ile müşterilerimiz aynı hızda web üzerinden istenilen evraklara ulaşabilmektedir. CubeBox DYS EBYS size ait makineler veya sunucularda çalışır. Verileriniz dışarıya çıkmaz. Bilgisayarınızdan erişebileceğiniz bütün veri kaynaklarını kullanabilirsiniz. Ancak CubeBox DYS EBYS ye sizden başka kimse erişemez. Böylece kişisel veri arşivinizi, kendi e-postalarınızı da dahil ederek belge arama sorununuza bir son verebilirsiniz.

Doküman Yönetimi ve Belge Tarama Hizmeti

Gelişmiş belge tarama, dönüştürme ve indeksleme hizmetleri sunuyoruz. Belgeleri Tarama için En İyi Uygulama Dış kaynak Hizmetleri olarak sunuyoruz; dokümanları dijital varlıklara dönüştürerek kurumsal süreçlerinizi güçlendireceğiz. Hizmetlerimiz, üretkenliğin, performansın ve karın artmasını sağlayan anlık ve güvenli bilgiye erişimi kolaylaştırmaktadır. Her türlü EBYS DYS sistemleri ile çalışabilir.

Hızlı dönüşümler ve yüksek kaliteli çıktılar gerektiren projeler için büyük ölçekli, Görev Kritik dönüşüm hizmetlerini desteklemek için doküman tarama hizmetleri sunma konusunda uzman olarak tanınmaktadır.

Gelişmiş teknolojilerimizden ve süreçlerimizden yararlanarak, kuruluşunuza günümüz endüstrisinde bulunan en yüksek görüntü kalitesi ve kodlu verileri sağlayarak, her güvenli dosyanın hızlı bir şekilde aranmasını ve doğru bir şekilde alınmasını sağlayabiliriz. Hizmetlerimizi her projenin kendine has gereksinimlerini karşılayacak şekilde uyarlayarak başarmaktayız.

Aşağıdaki aşamaların açıklamasında ayrıntılı olarak belirtildiği üzere, tutarlılık ve kalite sağlamak için sürecin her aşamasını sürekli geliştirerek varyasyonu en aza indirgemek için her önlemi alıyoruz. Bu, ISO 9000'in bir ilkesidir ve bağlı kalmaya çabaladığımız Total Quality prosedürleridir ve bizim temelimizdir:

Belge Dijitalleştirme için uygun yöntemler tercih etmenize yardımcı oluyoruz. EBYS ve DYS sistemlerinizin içinde çalıştırabilirsiniz

Doküman yönetimi sistem ihtiyaçlarınız için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Bilgi edinmek için Belge Dijitalleştirme Makalesini inceleyebilirsiniz. EBYS ve DYS sistem kılavuzları için yardım alabilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız

Tüm fiziki evraklarınızı dijitale aktarıp onları içerikten aranabilir hale getiriyoruz. Bu sayede evraklarınızın boyutu ne olursa olsun saniyeler içerisinde aratıp bulabilir hale geliyorsunuz. CubeBox DYS EBYS sistemi isimli ürünümüz hakkında detaylı bilgi almak için bizi hemen arayabilirsiniz