Elektronik imza sistemi

SignCUBE

Gelişmiş Elektronik İmza Uygulaması

Elektronik imza uygulaması olan SignCUBE, tek başına veya EBYS vb. uygulamalar ile kullanılabilir. Ayrıca mSignCUBE olarak mobil cihazlar için de uygulaması mevcuttur. mSignCube; Mobil imza sunucusu, Turkcell, Avea, Vodafone ile çalışabilir. Bunun yanında mobil imza ile sisteme girişi ve bir veya daha fazla belgenin imzalanmasınıda sağlar.


Tam dijital olun ve işinizi hızlandırın

İmza at. Gönder. Yönet.

Onay ve sözleşmeleri herhangi bir cihazdan ve herhangi bir yerden günler değil, saatler içinde tamamlamak için SignCUBE kullanın. Dokümanlara hızlı ve güvenli bir şekilde erişin ve imzalayın. Başkalarının imzalaması için kolayca belge yükleyin ve gönderin. Hatırlatıcıları gönderin ve istediğiniz zaman imzalama durumunu kontrol edin.


SignCUBE  ile uçtan uca online işlemler oluşturarak tüm onayları, anlaşmaları ve işlemleri daha hızlı yapın. Elektronik imzalama ve ödeme taleplerini mevcut web sitenize, portallarınıza ve uygulamalarınıza yerleştirin. Zaten kullandığınız sistemlere bağlanmak için SignCUBE ün önceden oluşturulmuş entegrasyonlarını veya API'larını kullanın. SignCUBE ile işinizle alakalı tüm iş akışlarınızı otomatikleştirebilir ve düzene koyabilir, güvenli ve uyumlu kalırken zaman ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

E-imza Yazılım Kütüphanelerini Nerelerde Kullanabilirsiniz?

  • Kurum içerisinde e-imzalı iletişim ve onay yapısı,
  • İş akış sistemlerine ve muhasebe programlarına entegrasyon ile e-imzalı banka talimatları,
  • Kurum uygulamalarına entegrasyon ile e-imzalı İnsan Kaynakları süreçleri,
  • E-imzalı bayi iletişimi ve sipariş süreci,
  • SAP üzerinden e-imzalı SAT onayları,
  • Eğitim sektöründe mobil imza entegrasyonları,
  • E-imzalı E-Devlet entegrasyonları,
  • Toplu imzalama ihtiyaçları

E-imza Yazılım kütüphaneleri, diğer yazılım çözümleri ve entegrasyon hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi için secube@secube.com.tr adresinden veya 444 1 335 numaralı telefondan SECUBE'ye ulaşabilirsiniz.


Kriptolu e-imza Uygulaması

Kriptolu E-imza Yazılım kütüphaneleri, diğer yazılım çözümleri ve entegrasyon hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi için secube@secube.com.tr adresinden veya 0216 693 23 33 numaralı telefondan SECUBE'ye ulaşabilirsiniz.

Kriptolu e-imza uygulamasını incelemek için tıklayınız

Yazma insan fiziksel ifadesidir fakat aynı zamanda kazanılmış bir beceridir. İmza tanıma, bireyin yazılarının bir ölçüm temeli olarak hizmet eden bir metin örneği sağlamasını gerektirir. İmza tanıma sürecinin amacı, belirli bir numunenin yazarını tanımlamak iken, bir imza doğrulama sürecinin amacı, numuneyi doğrulamak veya reddetmektir. Yazı örneği iki ayrı teknikle incelenebilir.


Off-line el yazısı tanıma, önemli bir biyometrik tanımlama şeklidir çünkü imzalar, banka, kredi kartı ve çeşitli ticari işlemler için yaygın olarak kullanılan, sosyal olarak kabul edilen bir tanımlama metodudur. Off-line imza işlemleri genellikle çekleri, kredi kartlarını, sözleşmeleri ve tarihi belgeleri doğrulayan ofis otomasyon sistemlerinde kullanılır.

<