Sağlık Sektörü Çözümleri

SAĞLIK SEKTÖRÜ ÇÖZÜMLERİMİZ

hastanedijital

sagliksektoru

1. CubeBox e-Arşiv ve Doküman Yönetim Sistemi

CubeBox kurumsal bir e-Arşiv ve Doküman Yönetim Sistemidir. Emsalsiz bir içerikten arama özelliğine sahiptir. Dosyaları açmadan içerikte arama yapılabilirsiniz. Bu sayede oldukça hız kazanıp zamandan tasarruf sağlarsınız. Dropbox ve Google Drive ile senkronize çalışma opsiyonu da sunmaktadır. Dijital, Sayısal Arşivinizi Yönetmek için ihtiyacınız olan herşey CubeBox ile sağlanır. Dijital arşiv yönetimi ile birlikte dijital arşiv hizmetimizi inceleyebilirsiniz.

Belge Dijitalleştirme için uygun yöntemler tercih etmenize yardımcı oluyoruz.

Doküman yönetimi sistem ihtiyaçlarınız için çekinmeden bizi arayabilirsiniz.

Bilgi edinmek için Belge Dijitalleştirme Makalesini inceleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız

2. OCR/ICR/Veri Yakalama Çözümleri

Sağlık sektörü günümüzde büyük bir zorlukla karşı karşıyadır - yığın verileri organize etmek ve yönetmek. Doğru teknoloji mimarisini, uygulamalarını ve politikalarını düzgün çalışıp bağlantı kurmalarına izin verecek şekilde sürekli aramak istiyorlar.

ABBYY OCR / ICR çözümü, herhangi bir hastanenin, taranmış kağıt belgeler, PDF dosyaları veya dijital bir fotoğraf makinesiyle çekilmiş görüntüler gibi farklı kağıt belgelerini düzenlenebilir ve aranabilir görüntülere dönüştürme imkanı sunar.

OCR / ICR çözümümüzle, taranan belgelerden, kamera görüntülerinden veya görüntü salt okunur PDF'lerden veri çıkarma işlemi, onları otomatik olarak kelimelerle ve daha sonra cümleler halinde koyduğundan çok kolay ve sezgisel. Böylece kullanıcılar, içeriğe erişip bunları düzenleyebilir. 

ABBYY OCR / ICR çözümü belgeleri giriş noktasında yakalamaya ve maliyet düşürmeyi, yasal uyumluluğu iyileştirmeyi ve dolandırıcılık önlemeyi gerçekleştirmeye hazır.

Verileri neden sayısallaştırmalısınız?

1. Belgelerin otomatik, zamanında ve doğru şekilde işlenmesi

2. Merkezi işlem

3. Artan verimlilik

4. Geliştirilmiş güvenlik

5. Tüm verilere kolay erişim

6. Ayrıntılı analiz için verileri kullanma

7. Basit yapılandırma değişiklikleri ile diğer doküman türleri ve iş akışları için esnek çözüm

8. Kısa ROI

Çözümü nasıl uygulayabildiğimizi tartışmak ve bu avantajların tadını çıkarmanızı sağlamak için secube@secube.com.tr adresinden bizimle iletişime geçin.