Ücretsiz Office Programı Word Excel

ownOffice Ücretsiz Office Word Excel

isakisyonetimi

Doküman Yönetim Sistemi ve Office Bir Arada çözümü. CubeBox Doküman Yönetim Sistemi Word ve Excel dosyalarını oluşturup düzenleyebileceğiniz gelişmiş araçlara sahiptir. Bu sayede Word ve Excel dosya türleri için MS Ofis’ e olan ihtiyacı ortadan kaldırır. Kullanıcılar tarafından oluşturulan dosyalar otomatik olarak veri tabanında depolanır ve dosya açılmak istendiğinde yine veri tabanından okunur. Böylelikle organizasyona ait tüm veri tek bir noktada toplanarak güvenlik, yedekleme, yetkilendirme ve benzer ihtiyaçların kolayca sağlanabileceği bir otomasyon sistemi oluşturulur. 

Microsoft Office'e Ücretsiz Alternatif

Profesyonel projeler için mükemmel bir çözüm. ownOffice FreeOffice 2016, ev ve iş yeri kullanımı için ücretsizdir. Kullandıktan sonra, Microsoft Office'e en iyi ücretsiz alternatif olduğuna siz de inanacaksınız. 

ms office free ile ilgili görsel sonucu


Özgür Ofis Yazılımı


ownOffice, tümü Microsoft Office'teki benzerleri ile uyumlu olmak üzere sözcük işlemci, elektronik tablo uygulaması ve sunum programı içeren tam bir ofis paketidir. 

Özel Olarak Tasarlandı


Daha fazlasını daha kolay ve daha hızlı biçimde yapın

ownOffice, güçlü bir ofis takımıdır: Temiz arayüzü ve güçlü araçları, yaratıcılığınızı en üst seviyeye çıkaracak ve üretkenliğinizi arttıracaktır.


ownOffice, pazardaki en güçlü ücretsiz office alternatifidir. Ücretsiz word, ücretsiz excel, ücretsiz office, ücretsiz office programı, ücretsiz sınırsız office

Ücretsiz Office Programları

ownOffice Ücretsiz Office tüm çalışanlarınızın Office programlarını ücretsiz kullanmasını sağlar. En ucuz MS Office paketi ortalama 399 TL olarak satılmaktadır. Bu fiyatı kullanıcı sayınızla çarparak ne kadar maliyetli olduğunu kolayca hesaplayabilirsiniz. ownOffice sizi bu maliyetlerden kurtarır. Ayırıca ownOffice tüm bu işleleri Web üzerinden yapabilmenizi de sağlar. 

Ücretsiz Office

En çok kullanılan ofis yazılımlarından ikisi olan Word ve Excel ürünlerini ücretsiz bir şekilde aradan çıkarmak istemez miydiniz? İşte ownOffice size bu imkanı ücretsiz sunuyor. Siz sadece CubeBox doküman yönetim sistemini satın alın, Word & Excel yanında gelsin. 

İşi bağlayın

Bu iki yazılımda yapabileceklerinizi CubeBox e-Arşiv ve Doküman Yönetim Sistemi dahili Word & Excel üzerinde de yapabileceğinizi biliyor musunuz? İşte ownOffice 'in en büyük işlevselliklerinden biri olan dahili Word & Excel! Üstelik tüm özellikleriyle. Kısıtlama olmadan. Ücretsiz. 

Bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. Ücretsiz office, ücretsiz word, ücretsiz excel, ücretsiz office yazılımı, ücretsiz alternatif office


ÜCRETSİZ DENEYİN

dokumanyonetimi
dokumanyonetimi
dokumanyonetimi

Proje Tanımı

Ücretsiz office, ücretsiz excel, ücretsiz powerpoint, ücretsiz office programı, ücretsiz office yazılımı. CubeBox e-arşiv ve doküman yöneti