MICR Kodu Tanıma Uygulaması

Otomatik MICR Kodu Tanıma Uygulaması

micrcektanima

MICR Kodu Tanıma Uygulaması

MICR E13B tanıma motorumuz boyutu toleranslıdır ve küçük boyut varyasyonlu kod çizgilerini okuyabilir. Tanınan karakter seti aşağıdaki basamaklar ve sembollerle oluşur:


MICR E13B - karakter seti


MICR E13B - character set


Resim sırasına göre son simgeler çağrılır: BSB (veya Transit), Yerli (veya On-Us), Miktar, Çizgi ve tanımadan sonra sırasıyla ":" "<" ";" gibi bildirilir. "=" ASCII karakterlerle.


Doğruluk: MICR E13B tanıma motoruyla, kaliteli taranmış görüntülerde doğruluk% 100'e ulaşır; Kalite düşük veya orta ise, hata oranı genellikle% 0.5'in altında olacaktır. Her tanınan karakter için, tanıma sürecinin ne kadar doğru olduğunu takdir etmenize izin vermek için bir güven seviyesi raporlanır.


Teknoloji: motorumuz, farklı yöntemleri kullanarak üç farklı sınıflayıcıya dayanmaktadır: yapay sinir ağı, özellikler çıkarımı, istatistiksel matris eşlemesi. Bulanık kuralları kullanan bir uzman sistem, en iyi eşleşmeyi elde eden tüm çıktıları uzlaştırır.


Hız: Hız cpu hızıyla bağlantılıdır. Pentium işlemcilerini kullanarak, zaman performansı genellikle 30 ila 100 CPS arasında bulunur.


Proje Tanımı

SECUBE Bilişim uçtan uca bankacılık sektöründe lider ürünleri ile çözümler üretmektedir. Bugün Avrupada ve ABD de yaygın olarak kullanılan biyometrik imza uygulaması ve elektronik imza çözümleri sağlamaktadır.

  • Elektronik İmza Uygulaması
  • Biyometrik İmza Uygulaması
  • İmza Varlığı Belirleme ve Karşılaştırma Yazılımı
  • Danışmanlık
  • Çek MICR Kod Okuma Uygulaması
  • Çek, Fatura, İrsaliye, Belge Dijitalleştirme (ICR / OCR / OMR) 190+ dilde belgeleri tanıyabilme. Merkezi Avrupa, Baltık ve Slav dilleri dahil tüm Amerikan ve Avrupa dillerinin yanı sıra Yunanca ve Türkçe desteklenmektedir. İbraniceyi ve aynı zamanda dört Asya dilini tanır: Japonca, Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince ve Korece
  • Hızlı ve Esnek Uygulamalar
  • Metin tanımanın yanı sıra sıkıştırma teknolojisi sayesinde PDF dosyaları için 20 kata kadar kaliteden ödün vermeden güçlü sıkıştırma özellikleri sunuyoruz
  • Readiris Corporate İndir, Readiris Corporate ile metin word,excel,pdf gibi bir çok belgeyi dönüştürebileceksiniz güçlü ocr pdf dönüştürme yazılımıdır bir çok dili destekler, Desteklenen Bulut hizmetleri: Evernote, Dropbox, Box & Goog