Doküman Dijitalleştirme Servisi

DOKÜMAN DİJİTALLEŞTİRME SERVİSİ NEDİR ?

belgedijitallestirme

Doküman dijitalleştirme Servisi Hakkında

Günümüzde alışverişten öğretime doğru her şey World Wide Web aracılığıyla çevrimiçi olarak yapılmaktadır. İnternetin en uygun ve kolay erişilebilir veri aktarım modu haline gelmesiyle, veriyi dijital formatlara dönüştürme ihtiyacı arttı.


Belgelerini sayısallaştırma hizmetleri sunan ayrı bir işletme hattı, belgelerini dijital biçime dönüştürmek isteyen müşterilerin talebini yerine getirmek için ortaya çıkmıştır. Flatworld Solutions, bu iş alanının öncülerinden biridir.


Doküman sayısallaştırmanın tam olarak ne olduğunu ve neden özellikle kurumsal dünyada niçin gerekli olduğunu anlamak çok önemlidir.


Belge sayısallaştırması nedir?

Belge dönüştürme, kağıt belgeleri dijital biçime dönüştürme işlemidir. Belgelerinizi dijital biçime dönüştürerek belgelerinizi koruyabilirsiniz. Bu dönüştürme işiyle müttefik olan servislere Belge Sayısallaştırma Hizmetleri adı verilir. Metinler, resimler, ses, video, kartvizitler, kitaplar, süreli yayınlardan gazetelere kadar her tür belge veya veri sayısallaştırılabilir ve aşağıdakilere dönüştürülebilir:


Metin, html, xml, pdf, doc, xls, giff, jpeg, tiff ve mdb gibi dijital formatlar

CD, kaset veya Zip diski gibi herhangi bir ortam

Ayrıca, sayısallaştırılmış belgeler, coğrafi konum ne olursa olsun, Internet, FTP, VPN ve Telnet gibi veri paylaşım araçlarıyla herkesle paylaşılabilir.
Hangi Belgeler Dijitalleştirilmelidir ?

Belgelerinizin yüzde yüzünün taranması durumunuz için en uygun maliyetli çözümü sağlayamayabilir. Farklı belge türleri için erişim gereksinimlerine dayanarak akıllı tarama sağlarız.

Sık erişilen belgeler veya doküman unsurları - bir sigorta poliçesinin özelleştirilmiş kapsama sayfası gibi - daima taranır. İyi tasarlanmış, seçmeli tarama programı, belge erişim gereksinimlerini karşılarken dönüşüm maliyetlerinde dramatik düşüşler sağlayabilir.

OCR alanında tecrübe

Değerli belgeleri dijital biçimde saklayın

Secube Bilişim, eksiksiz, uygun maliyetli sayısallaştırma çözümü sunmaktadır. Arşiv niteliğindeki dijital görüntülerin üretiminde yardımcı oluyoruz. Son teknoloji ürünü teknoloji, verileri dijital, daktilo veya el yazması gibi herhangi bir kaynaktan belirli bir dijital biçime dönüştürür. Dokümanlar, gereğine göre Üstü Kitap Tarayıcıları, Otomatik Belge Besleyici (ADF) Tarayıcıları ve Masaüstü Tarayıcıları aracılığıyla taranır. Her sayfa iThresholding ile taranır ve bu, taranan belgeler için otomatik olarak parlaklık ve kontrastı ayarlar. Yazılım, otomatik kırpma, otomatik yönlendirme, renk algılar ve arka plan rengini düzeltir ve sayısallaştırma süresini önemli ölçüde azaltır.


Dijitalleştirme yöntemimiz

Doküman Alındı, Envanter Hazırlama, Doküman Tarama, Görüntü İşleme, Kalite Kontrol, Depoya Aktarma

Secube Bilişim ayrıca nadir kitaplar için özel sayısallaştırma hizmetleri de sunmaktadır. Yüksek kaliteli üretim tarayıcıları ve bir Bookeye kafa tarayıcı ile donatılmıştır. Bookeye, bağlı dokümanları yakalamak için idealdir - nadir kitaplar, antik el yazmaları ve arşiv içeriği. Belgeler tarama yüzeyinde doğal halde kalır. Bağlanmamış, ayrılmış veya dikkatli bir şekilde yerleştirilmeleri gerekmez.

Tüm dijital verileriniz - artık tek bir yerde

Secube Bilişim, kütüphanelerin entelektüel çalışmaları koruyabildiği benzersiz bir barındırma arşivi olan DMS'yi sunar. Sağlam ve bulut tabanlı bir platform olup,% 99,99 çalışma süresi garantilemektedir. DMS'de saklanan tüm veriler birlikte çalışabilir. Bir dijital kütüphane oluşturmak için yatırımsız bir çözümdür.