CZUR Tepegöz Tarayıcı

CZUR TEPEGÖZ TARAYICI

czurtarayici

CZUR Tepegöz Tarayıcı


CZUR ET16
A3 Doküman Tarayıcı
730 USD


Czur A3 Kitap ve Döküman Tarayıcı


HIZLI TARAYICI
Tek bir sayfayı 1 saniyeden kısa bir sürede tarar.

CZUR Dijital Kamera Tabanlı Sistem
Geleneksel doğrusal görüntü algılayıcı tabanlı sistem yerine, CZUR çok daha hızlı taramaya yardımcı olan bir dijital kamera tabanlı tarama sistemi kullanıyoruz. Geleneksel lineer görüntü sensörü tarayıcıları ile, sensör dizisi ve ışık kaynağı, bölmeyi geçip tüm alanı okumak ve daha sonra çıkarılan bir sonraki sayfayı taramadan önce geriye gitmek gerekiyor. CZUR ET16 tamamen farklı çalışır. Dokümanın objektifinin altına, bir fotoğraf makinesine çok benzer şekilde yerleştirilmiş bir anlık görüntüsü var, bu yüzden inanılmaz derecede hızlı. EBYS DYS sistemleri ile birlikte çalışabilir, taradığınız belgeleri hemen EBYS DYS sisteminin içine yükleyebilirsiniz.

CZUR tarayıcı, son derece yüksek tarama hızı, kavisli, yanlış yerleştirilmiş veya kirli sayfaları tanıma ve düzeltme yeteneği ve taranmış sayfaları daha kullanışlı formatlara hızlı ve kolay bir şekilde dönüştürme kabiliyeti olan yeni bir akıllı tarayıcı türüdür (PDF, aranabilir PDF, TIFF veya metin belgeleri.) Bir PC'ye (bir USB kablosuyla) veya bir akıllı telefona (bir Wi-Fi bağlantısı üzerinden CZUR uygulama ile bağlandığında) tarayıcı olarak çalışabilir. , HDMI kablosu (dahil değildir) aracılığıyla görsel görüntüleme aygıtına giriş sağlayabilir. CZUR Tarayıcı, dahili algoritmaları kullanarak tarama için zor veya çok zaman alan sayfaları otomatik olarak işleyebilir. Örneğin, CZUR kavisli sayfaları otomatik olarak düzleştirir

CZUR (Lazer çizgileri kullanılarak), parmak izlerini silmek, çift sayfaları otomatik olarak ikiye bölmek ve doğru olmayan sayfaları düzeltmek. Bu, büyük kitapların çok hızlı bir şekilde taranmasına ve arşivlenmesine olanak tanır. Tarama için tamamıyla yeni bir yaklaşımdır ve belge sayısallaştırma, arşivleme ve paylaşma gibi basit veya karmaşık görevleri taramanızı saatlerce kısaltabilirsiniz. CZUR Fiyat aralığında herhangi bir tarayıcıdan farklıdır.