Canon Çözümleri

Canon Çözümleri

Canon Yetkili Satıcısı

SECUBE Bilişim, baskı ve görüntüleme alanda uzman Canon'un yetkili distrübütörü konumundadır, küçük ve orta ölçekli işletmelerden, büyük firmalara ve devlet kurumlarına uzanan geniş bir yelpazede baskı çözümleri sunuyoruz.

Canon baskı teknolojisi, renkli yazıcı ve dijital profesyonel baskı çözümleriyle yüksek sayfa hacmi için kalite ve hız vaad ediyor. Canon yazıcılar, çok sayıdaki renk kontrolleriyle yaygın renk yönetimi ve baskı işlemlerinizi geliştirmek için tasarlanan bir takım yardımcı yazılımlar dahil gelişmiş renk baskısına sahiptir.


Geniş Format Çözümleri


Canon, ‘geniş format yazıcı’ ürün yelpazesiyle; belediye, mimarlık, mühendislik ve tasarım ofislerine yönelik tüm çizim ve fotoğraf baskı ihtiyaçlarına cevap verebilecek oldukça geniş ürün parkına sahiptir. SECUBE Bilişim olarak, bu alanda uzun yıllar içinde edindiğimiz deneyimi, kurumların en doğru ve en iyi ürünü seçmesinde paylaşmaktan gurur duyuyoruz.


Belge Tarayıcı Çözümleri


Yüksek hızlı Canon belge tarayıcıları, resmi kurumların ve çok sayıda belge işlemekte olan kurumsal firmalar için idealdir. Canon, kağıt bazlı bilgilerin dijital ortama aktarılmasında eşsiz çözümler sunar. Canon’un yüksek hız ve performansa sahip geniş döküman tarayıcı serisi, yüksek kaliteli imaj girişini, kullanım ve bakım kolaylığı ile birleştirmiştir. Doküman tarayıcı çözümleri, bilgi yönetimini daha verimli ve daha az zaman alıcı hale getirir ve bilginin dijital olarak dağıtılmasını, saklanmasını ve bilgiye ulaşılmasını sağlayarak para, zaman ve yer tasarrufu sağlar. Bu alanda da SECUBE Bilişim olarak, deneyim ve birikimimizle her zaman yanınızdayız.

SECUBE Bilişim, size Canon Baskı ve Görüntüleme Grubu’ndaki şu ürünleri sunuyor:

  • Siyah, renkli yazıcılar ve fakslar
  • Ofis baskı ve kopyalama çözümleri
  • Geniş format yazıcılar
  • Doküman tarayıcılar