AR-GE OCR ICR

AR-GE FAALİYETLERİMİZ

AR-GE faaliyetlerinde sanayi ve üniversite işbirliklerine önem veren kuruluşumuz, ürün geliştirme ve AR-GE odaklı bir firma olarak yüksek ve ileri teknolojiye sahip yazılımlar, yazılım ile denetlenen sistemler geliştirmektedir.


SAYISAL ARŞİV YÖNETİM SİSTEMİ

Belgelerin kurallara göre arşivlenmesi, belgelerin imha,arşive kaldırılması zamanlarında olabilecek karmaşanın ortadan kaldırılmasını sağlar.

SMART SEARCH

“Google” benzeri akıllı arama motoru olan Smart Search sayesinde milyonlarca belge içerisinden arama yaparak arzu ettiğiniz belgeye saniyeler içinde ulaşabilirsiniz.

SECUREEXPLORER

Bir internet tarayıcısı olan SecureExplorer, veriyi kriptolayarak alıp gönderir. Böylece güvenliğinizi maksimize eder ve kurumsal kullanıma uygundur.

EEDMS - ENHANCED DMS

Kurumsal Elektronik Doküman Yönetim Sistemi’ne farklı bir bakıç açısı getiren ve disiplinlerarası çalışma ile ileri teknolojinin birleşimi olan özgün bir sistemdir.

SECURECUBE KRİPTO GÜVENLİK ÜRÜNLERİ

Standart üstü algoritma kütüphaneleri ile oluşturulan özgün kripto algoritmalarımız sayesinde maksimum seviyede veri güvenliğinizi sağlayan ürünlerdir.

ÇOKLU ORTAM BİLGİ SİSTEMİ

Görsel,işitsel ve metinsel tarama yöntemiyle videoların taranmasına olanak sağlayan yüksek teknolojili ve hızlı bir bilgi edinme sistemidir. Detaylı bilgi için tıklayınız… Bu sistemle ilgili akademik yayınlardan bazıları.