ABBYY ve Dijital Arşiv

ABBYY ve DİJİTAL ARŞİV

earsivdokumanyonetimi

Dijital Arşiv ve ABBYY

ABBYY ve Dijital Arşiv'in Mükkemel Uyumu

ABBYY VE DİJİTAL ARŞİV

“Veriyi yakala, kağıdı terk et, çevreyi koru !”

HEMEN ÇALIŞMAYA BAŞLAYIN

Kuruluşlar, bilgi paylaşımını ve ortak çalışmayı geliştirmek amacıyla Microsoft SharePoint gibi gelişmiş iş platformlarına yönelmektedir. Dijital dosyaların SharePoint’te saklanması kolay bir işlemdir, ancak bu platformun gerçek anlamda bir Belge Yönetim Sistemine dönüştürülebilmesi için sözleşmeler ve işle ilgili belgeler gibi basılı belgelerin elektronik ortamda da aranabilir ve içinden alıntı yapılabilir hale getirilmesi gerekir (full-text search).

SECUBE BİLİŞİM olarak Dijital Arşiv Çözümleri konusunda aradığınız tüm belgeleri önünüze saniyeler içerisinde getiren %100 milli yazılım son teknoloji Sayısal/Dijital Arşiv Yönetim Sistemimiz ABBYY ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.

Anlatımı bu denli kolay bir sistemi oluşturmanın zor olduğunu mu düşünüyorsunuz?

Bir daha düşünün!

S: Bütün kurulumlar kaç iş günü içinde tamamlanır ?

Y: Maksimum 5 iş günü içerisinde tamamen size ait bir Dijital Arşiv/Belge Yönetim Sistemine ABBYY ürünleri ile entegre bir şekilde geçebilirsiniz.

S: Manüel belge girişini bu sayede azaltabilir miyim ?

A: Elbette! Elle belge girmek için harcanan zamanınız azalır ve belgelerinizi tüm departmanlar ve çalışanlar arasında paylaşılabilir, içerikten arama yapılabilir hale getirebilirsiniz.

“Yalnız görünmeyeni görebilenler, imkansızı yapabilirler .” – Frank L. Gaines

ABBYY RECOGNITION SERVER

ABBYY Recognition Server, etkin bir otomatikleştirilmiş OCR sunucusu ve belge yakalama yazılımı isteyen kuruluşlar için ideal bir seçimdir. Bu sağlam, güçlü ancak sade sunucu tabanlı OCR çözüm, büyük işletmelerde ve departmanlarda orta ve yüksek hacimli belge işleme işleri için tasarlanmıştır.

SHAREPOINT VE DİJİTAL ARŞİV UYUMU

Kağıttan SharePoint’e sorunsuz geçiş için ABBYY çözümlerini kullanabilirsiniz. Microsoft SharePoint için kağıt tabanlı iş süreçlerini optimize edin ve şirketin tüm çalışanları arasından paylaşılabilecek ve erişilebilecek belgeler ve meta verileri oluşturun.


İŞİ AKIŞINA BIRAKIN  ABBYY FLEXICAPTURE

ABBYY FlexiCapture 11, oldukça akıllı, doğru ve ölçeklenebilir bir veri ve belge yakalama sistemidir. Herhangi bir yapıda ve karmaşıklıktaki farklı form ve belgelerin akışını, herhangi bir iş uygulamasına veya veritabanına aktarılmaya hazır, kullanışlı ve erişilebilir verilere otomtik olarak dönüştürmek için tek bir giriş noktası sağlar

Örneğin, makale metni ilk sayfa için oldukça uzunsa, bu metin otomatik olarak bu sayfaya geçer ve mükemmel görünümlü düzenin geri kalanını olduğu gibi bırakır.

SÖYLEYECEK BAŞKA ŞEYLERİNİZ Mİ VAR?

Bizimle iletişime geçerek aklınıza takılan konularda yardım alabilirsiniz.