ABBYY PDF ICR OCR

ABBYY PDF Transformer+

abbyyfinereader

Veri yakalama PDF belge dijitalleştirme OCR çözümü ABBYY

ABBYY, belge tanıma alanında lider, işleme ve dil teknolojilerini oluşturuyor ve bugün PDF dosyalarını düzenlenebilir dosya formatlarına dönüştürmek için en kapsamlı çözüm olan ABBYY PDF Transformer'ı duyurdu.

 

ABBYY PDF Transformer, şirketin ödüllü OCR ve belge analiz teknolojilerini, çok fonksiyonlu çevre birimleri, dijital fotokopi makineleri ve tarayıcılar gibi girdi aygıtlarından geliştirilen PDF'ler de dahil olmak üzere herhangi bir PDF dosyasını işlemek üzere Adobe® PDF Library teknolojisi ile uygular veya Microsoft Word ve Excel gibi uygulamalar.

 

PDF Transformer ayrıca, Microsoft Word, Microsoft Excel, HTML ve ASCII metni çıktılı herhangi bir PDF dönüştürme yardımcı programından daha fazla dosya formatına dönüştürür. Her bir PDF dönüştürme işlemi sonucunda elde edilen dosya orijinal PDF'nin düzenini ve biçimlendirmesini doğru bir şekilde korur. ABBYY sayesinde artık bunları yapmak çok kolay !

 

"ABBYY PDF Transformer ile kullanıcılar, dokümanı, sözleşmeleri, el kitaplarını, broşürleri ve diğer dosya türlerini PDF dosyalarındaki bilgileri sıfırdan yeniden formatlamaya ve yeniden biçimlendirmeye gerek kalmadan açabilirler." - Sergey Andreyev, CEO'su Sergey Andreyev ABBYY Software House, - "ABBYY PDF Transformer, diğer PDF dönüştürme araçlarının aksine, hem uygulama tarafından oluşturulan PDF'leri hem de taranan PDF'leri işleyebilir. Bir PDF dosyasını düzenlemeniz gereken kullanıcılar, dosyalarının nasıl oluşturulduğu veya bir metin katmanı içeriyorsa endişelenmemelidir. İnternetten indirilen veya e-posta ile eklenen dosyalar gibi PDF dosyalarındaki bilgilerin yeniden kullanılması için ideal bir uygulama ".