ABBYY FlexiCapture Veri Yakalama

ABBYY FLEXICAPTURE ICR OCR VERİ YAKALAMA YAZILIMI

earsivdokumanyonetimi

ABBYY FlexiCapture Yazılımı

İş ile ilgili belgeleriniz için ideal

ABBYY Türlü çeşit belge ve dokümanlarınız için uygundur


Akıllı otomatik öğrenme teknolojisi

ABBYY İnteraktif öğrenme teknolojisine sahiptir


Mobil Doküman Yakalama

ABBYY Flexicapture Mobil ile belgeleriniz her an her yerde elinizin altında


ABBYY FlexiCapture Size Neler Sağlar ?

ABBYY FlexiCapture yüksek doğruluk ve ölçeklenebilir imajlama ve veri aktarımı konusunda otomatikleştirilmiş bir sistem sunar. Herhangi bir yapıdaki, herhangi bir dildeki dokümanı ulaşılabilir ve işinize hazır hale getirir.

ABBYY Akıllı kendi kendine öğrenme ve tasnifleme sağlar. Hata yapmanızı minimuma indirir. ABBYY Otomatikleştirilmiş belge tasnifi ve işleyişi özelliklerine sahiptir.


ABBYY Esnek ve size özel yapısıyla ABBYY FlexiCapture tüm doküman yönetim senaryolarının üstesinden başarıyla gelir. ABBYY Tüm iş akış yönetim sistemleri ve iş kurallarına göre işinize özel özelleştirilebilir yapı sağlar.


Belge Dijitalleştirme için uygun yöntemler tercih etmenize yardımcı oluyoruz.

Bilgi edinmek için Belge Dijitalleştirme Makalesini inceleyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi edinmek için tıklayınız

ABBYY Hakkında

20 yılı aşkın bir süredir ABBYY, otomatik metin tanıma, belge yakalama, analiz ve sınıflandırma için yazılım teknolojileri geliştirmektedir. Bu gelişimin en başarılı sonuçlarından biri olan ABBYY FlexiCapture sistemi, kağıt bazlı işlemlerle ilgili zaman alan ve yoğun emek gerektiren işleri kolaylaştırmak için güçlü ve sezgisel araçlar sunar.

ABBYY FlexiCapture'ı pazardaki diğer belge yakalama yazılımlarından üstün kılan özellikler, teknolojimizin olağanüstü esnekliği, üstün doğruluğu ve şeffaflığı - yazılımın gelişimini sağlayan üç niteliktir. Bu genel bakış, ABBYY'nin çok yönlü teknolojilerinin temel özelliklerini ortaya koyarak, her türlü ve karmaşıklığın kağıt belgelerinin işle ilgili verilere kolayca dönüştürülmesini sağlar.

Kağıt işin kaçınılmaz bir parçasıdır. Tahminlere rağmen, kağıt bazlı süreçler, kağıtların sele karşı sürekli kontrol altına almaya çalışan şirketlerin büyük çoğunluğu için hala yaygın. Doküman analizi ve tanıma teknolojileri önemli ölçüde gelişmiştir.

Kağıt vs. Data

Optik karakter tanıma (OCR) artık günlük bir uygulamadır. Başvuru formları, anketler veya oy pusulaları gibi sabit formların otomatik olarak işlenmesi de yaygın olarak kabul edilmektedir. Peki ya diğer doküman türlerinin işlenmesi? Faturalar, satınalma siparişleri, ipotek başvuruları, yardımların açıklanması, yasal belgeler, yazışmalar, sözleşmeler, hasta kayıtları gibi sabit bir düzen içermeyen formlar tüm işletme belgelerinin yaklaşık% 80'ini oluşturur. Kritik belge işleme görevleri yelpazesi, basit görüntü yakalama ve indeksleme ile iş uygulamalarına gerçek zamanlı entegrasyon ile son derece akıllı veri çıkarı