ABBYY FineReader MAC OS

ABBYY FINEREADER MAC OS

abbyyfinereadermacos

ABBYY FineReader Pro MAC OS

  • ABBYY Daha üstün OCR teknolojisi
  • ABBYY Daha üstün özelliklerle daha yüksek verimlilik
  • ABBYY PDF kaydetme, koruma ve arşivleme
  • ABBYY Belgeleri dostlarınız ve iş arkadaşlarınızla kolayca paylaşın
  • ABBYY Her yerde okumak için e-kitap oluşturun


ABBYY Kağıda basılı belgeleri, PDF'leri ve metin içeren dijital fotoğrafları kolaylıkla güncelleyebileceğiniz, içinde arama yapabileceğiniz, paylaşabileceğiniz, arşivleyebileceğiniz veya içinden kopyalayarak alıntı yapabileceğiniz düzenlenebilir ve arama yapılabilir dosyalara dönüştürün ABBYY FineReader Pro sizi elle yeniden yazma ve yeniden biçimlendirme külfetinden kurtararak zamandan ve emekten büyük tasarruf sağlar. 

ABBYY FineReader Pro, OCR ve belge dönüştürmede olağanüstü kaliteyi etkili otomasyon özellikleri, rakipsiz dil desteği ve sezgisel arayüz ile bir araya getiriyor. Önceki sürümlerde olduğu gibi, FineReader Pro 12, bir faturanın akıllı telefon resimini düzenlenebilir bir belgeye dönüştürmekten, bin sayfalık bir kitabın taranmış görüntülerinden aranabilir bir PDF üretmek için tüm OCR görevlerini gerçekleştirmeniz gereken tek uygulamadır. birden çok dilde yazdırılmış. Ancak FineReader Pro'nun fiyatı düşünüldüğünde, iPhone veya Android cihazınızda OCR gerçekleştirmek istiyorsanız, Abbyy'nin kendi TextGrabber ($ 14.99) gibi daha ucuz bir şey tercih edebilirsiniz.

FineReader Pro'nun parladığı (ve ciddi bir rekabeti olmayan) iş ve araştırma için büyük ölçekli ve otomatikleştirilmiş OCR'dir. Kurum seri üretiminde otomatik seri üretim OCR için eski belgeleri aranabilir metin haline getiren ve uzak geçmişteki belgelerle çalışan bağımsız araştırmacılar tarafından ince ayarlanmış OCR işleme için eşit derecede tasarlanmıştır. Bir OCR uygulamasının en önemli özelliği, bir PDF veya resim dosyasındaki metni ne kadar iyi tanımaksa, FineReader Pro şimdiye kadar kullandığım en iyi OCR uygulamasıdır. PDF olarak kaydedilmiş binlerce gazete makalem var. Bazıları oldukça iyi kaliteye sahipler, ancak bunların birçoğunda, en iyi "başka bir şeyle daha fazla ilgilenen bir çalışma öğrencisi tarafından bir Bahar öğleden sonra yapılan bir acele Xerox" olarak tanımlanan görüntü var. Eğik, karanlık, benekli, adı sen. Zaman ve tekrar, FineReader geçti. Otomatik analizi genelde iyiydi, ancak daha gelişmiş özelliklerini kullanmaya zaman ayırdığımda, herkesin bir OCR uygulamasından bekleyebileceği kadar mükemmel çıktıla beni ödüllendirdi.

FineReader daha sonra tek başına PDF'ler için dört farklı seçenek de dahil olmak üzere size benzersiz bir ihracat seçenekleri sunar: Word (veya RTF veya ODT), Excel, CSV veya PowerPoint olarak dışa aktar

PDF olarak dışa aktarma yalnızca başlangıcıdır. Dört düzen seçeneğini (tam kopya, düzenlenebilir kopya, biçimlendirilmiş metin, düz metin) içeren sayfa numaralarını, üstbilgi ve altbilgileri korumak için artı seçenekler de dahil olmak üzere Word'e (.docx) dışa aktarabilirsiniz; satır sonlarını ve tirelemeyi sakla; sayfa sonlarını tut; resimleri tutmak; metin ve arka plan renkleri tutmak; belirsiz karakterler; ve satır numaralarını tutun. (Tüm bu seçenekler RTF ve ODT / OpenOffice için de mevcuttur.)

Excel (.xlsx) ve PowerPoint (.pptx) dosyalarıyla ilgili seçenekleri görmek biraz şaşırdı, ancak çoğunlukla her iki uygulamayı da nadiren kullandığım gerçeğiydi. Bununla birlikte, şimdi gördüm ve biraz daha fazla düşündüm, şimdi, elektronik tablo veya sunum uygulamalarında üretilen belgelerin taranmasını isteyen insanlar için son derece kullanışlı bir şey gibi görünüyor. Taramanız tablo veriyse, dışa aktarma işlemini CSV olarak da düşünebilirsiniz. FineReader, CSV'ye dışa aktarılırken tabloların dışındaki tüm metinleri görmezden gelmek için bir seçenek içerir. Bir görüntü düzenleyici, kontrastı artırmanıza, çizgileri düzeltmenize, 80 yaşındaki beyaz-üstü siyah-beyaz fotostatları taranabilir siyah-beyaz görüntülere dönüştürmenize ve eski Xerox kopyalarında lekeleri ve sesi azaltmanıza olanak tanır. Yazım denetleyicisi o kadar iyi tasarlandı ki, karmaşık değişiklikler ve düzeltmelerle klavye üzerindeki birkaç verimli dokunuş ve en az garip fare akrobasi ile zip yapabildim. En son sürüm, ortak matematik operatörleri ve diğer simgelerden oluşan