ABBYY FineReader OCR

ABBYY FineReader

abbyyfinereader

Veri yakalama belge dijitalleştirme OCR çözümü

Optik Karakter Tanıma (OCR) ve belge dönüştürme, iş medyasında iş akışlarını sorunsuz gerçekleştirmenizi sağlayan ve maliyet etkinliği artıran yeni bir teknolojidir. 


Eset Satış

ABBYY FineReader 14 Standard / standalone / ESD

Fiyat : 720,25 TL
Dolar Fiyatı:200,78$

Ücretsiz Kargo

Marka : ABBYY

Stok Durumu : Ürün Stokta

Yetkili Distribütör: SECUBE BİLİŞİM


all payment accept ile ilgili görsel sonucu


Tüm ABBYY ürünleri için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek kurumunuza özel fiyat alabilirsiniz.

Diğer ürünleri incelemek için tıklayınız

ABBYY FineReader 14 Standard / standalone / ESD


Tüm ABBYY ürünleri için müşteri hizmetlerimizle irtibata geçerek kurumunuza özel fiyat alabilirsiniz.

Büyük hacimde kağıt dosyaları veya belge görüntülerini otomatik olarak tamamen arama yapılabilir elektronik metinlere dönüştürecek sofistike bir platform sunmak için öncü bir belge tanıma, veri yakalama ve dil yazılımı sağlayıcısı olan ABBYY ile birlikte çalışmıştır.


Bilgi belge yönetimini en etkin biçimde yapmak için ABBYY FineReader size doğru çözüm sunuyor. Veri yakalama ve doküman yönetiminde dünya çapında firmalar ile entegre çalışır.


Resmi Yazıya Dönüştürme Programı

ABBYY FineReader® 14 Professional, salt resim biçimindeki belgelerde yer alan metinleri, Microsoft Office ve içinde arama yapılabilen PDF gibi formatlara doğru bir şekilde dönüştürür; böylece bu belgelerin içeriklerini tekrar kullanabilir, daha verimli arşivleme yapabilir ve aradığınız bilgilere daha çabuk erişebilirsiniz. ABBYY FineReader belgelerin yeniden yazılması ihtiyacını ortadan kaldırır ve önemli bilgileri anında kullanmanıza olanak tanır. ABBYY Her türlü dil kombinasyonu dahil, 190 dilde salt resim şeklindeki belgelere anında erişim sağlar. Bu özellik sadece ABBYY tarafından sağlanır.


Bu güçlü ve önde gelen yazılım, ABBYY ile çok fonksiyonlu yazıcılar portföyüne entegre edilmiş ve işletmelerin süreçleri sorunsuz bir şe